• Головна
  • Максима Козицього визнано найкращим у Всеукраїнському рейтингу голів ОДА
12:24, 16 червня 2020 р.

Максима Козицього визнано найкращим у Всеукраїнському рейтингу голів ОДА

Максима Козицього визнано найкращим у Всеукраїнському рейтингу голів ОДА

Максим Козицький, очільник Львівської ОДА, посідає перше місце у рейтингу діяльності голів ОДА за І квартал 2020 року.

Рейтинг голів облдержадміністрацій України традиційно оприлюднило видання «Ділова столиця».

Так, порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів. 

За підсумками першого кварталу глава Львівської ОДА Максим Козицький набрав найбільшу суму балів за 20 критеріями - 74,5 бали.

У першому кварталі область увійшла в число двох кращих регіонів за динамікою будівництва, показавши зростання на 15,4% (тоді як в середньому по Україні відбулося падіння на 5,5%). При цьому Львівщина увійшла в шістку кращих за обсягом будівельної продукції на душу населення, а по загальній площі нового житла і нових нежитлових будівель на тисячу жителів увійшла відповідно до п'ятірки і сімки найкращих.

У трійці кращий очільників ОДА поряд із Максимом Козицький також голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський, голова Київської міської адміністрації, міський голова міста Київ Віталій Кличко. 

Ознайомитись із рейтингом можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #МаксимКозицький #найкращийголоваОДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...