• Головна
  • Бібліотеки Стрийщини поповнились новими книгами
09:48, 22 червня 2020 р.

Бібліотеки Стрийщини поповнились новими книгами

З кожним разом поповнення наших бібліотек книгами у рамках Державної програми підсилюють надію на те, що бібліотеки зможуть надавати послуги різним групам читачів: від найменшої вікової групи - дитячого сегменту до найповажнішої, від програмної літератури до науково-популярної, дослідницької, творів сучасних письменників, філософської та інших напрямів.

17 червня на полиці центральної районної бібліотеки лягли книги, які можуть задовільнити запити читачів в літературознавчій сфері. Зокрема, книги авторів Володимира Панченка«Від Франка до Андруховича», Василя Шкляра, Галини Пагутяк, Андрія Содомори, перша українська фантастична епопея Володимира Єшкілєва «Фаренго», Мирослава Дочинця, Андрія Кокотюхи, Юрія Щербака, Оксани Забужко, Ігора Коляди і ще багато інших улюблених сучасних письменників.

Надійшли книги, які допоможуть зрозуміти психологічну сутність сучасної людини «Втеча від свободи» Еріха Фромма, «Людина в пошуку» Віктора Франкля, а хто хоче більше знати про таємницю мозку може прочитати книгу Діна Бернетта «Мозок».

Для тих, хто хоче сьогодні збудувати успішну компанію, чекає «Священна книга Стартарпера» Стіва Бланка і Боба Дорфа, (переклад з англійської), також очікують книги шанувальників популярного американського письменника Стівена Кінга, шедевра класика англійської літератури Джеффрі Чосера, Артура Конан Дойля, великого серця, великої душі людини.
А також книги історичної тематики: Максим Музика, Андрій Пальваль, Петро Потєхін «Савуар Могила: Військові щоденники»; Ігор Михайлишин «Танець смерті: Щоденник добровольця батальну «Донбас»; Тетяна Таїрова-Яковлева «Гетьмани України. Історії про славу, трагедії та мужність»; «Війна і міф: невідома друга світова війна»; Борис Гуменюк «100 новел про війну» та багато інших.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #бібліотекиСтрийщини #поповненнякниг

Коментарі

Оголошення
live comments feed...