• Головна
  • Молодь запрошують подавати громадські ініціативи на онлайн-портал muv.in.ua
13:28, 24 червня 2020 р.

Молодь запрошують подавати громадські ініціативи на онлайн-портал muv.in.ua

Молодь запрошують подавати громадські ініціативи на онлайн-портал muv.in.ua

Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Цікаво, що вебресурс міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонах за п’ятьма напрямами:

- молодіжна інфраструктура;

- молодіжна участь;

- проєкти та програми для молоді;

- дозвілля;

- послуги для молоді.

Зазначимо, що водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Організатори запрошують місцеві підприємства, установи, заклади, організації, що працюють із молоддю, представників молодіжних центрів, молодіжних працівників, активістів надати інформацію про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, установи та організації, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua, заповнивши форму за посиланням: https://cutt.ly/GueMRvt.

Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», e-mail: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...