З липня збільшено розмір державних соціальних допомог

З липня збільшено розмір державних соціальних допомог

Як інформує управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби» виплата державних соціальних допомог продовжується без звернення отримувачів на липень місяць.

Управління соціального захисту населення в автоматизованому режимі продовжило строки виплати раніше призначених допомог без подання необхідних документів та проведено перерахунок державних допомог у зв’язку із збільшенням з 1.07.2020 року прожиткового мінімуму для дітей, працездатних та непрацездатних осіб.

У липні державні допомоги у збільшеному розмірі отримають діти, над якими встановлено опіку чи піклування, одинокі матері, малозабезпечені сім’ї, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що отримують компенсаційні виплати по догляду.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста соціальнадопомога соціальнівиплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі