У Жулинській сільській раді відбудуться громадські слухання

У Жулинській сільській раді відбудуться громадські слухання, Ірина

Жулинська сільська рада повідомляє про оприлюднення:

• Проєкту детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин, Стрийського р-ну та розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна;

• Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин, Стрийського р-ну та розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна.

Громадське обговорення детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин, Стрийського р-ну та розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна буде проводитись з 7 липня 2020 року по 5 серпня 2020 року.

Пропозиції громадськості до звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин, Стрийського р-ну та розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна подаються у письмовій формі до Жулинської сільської ради у строк з 7 липня 2020 року по 5 серпня 2020 року: 82470 Львівська область, Стрийський район, село Жулин, вул. Героїв Небесної Сотні, 3. Адреса електронної пошти: [email protected], Телефон: 03245-65384.

Громадські слухання детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин, Стрийського р-ну та розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна відбудуться в приміщенні Жулинської сільської ради 06.08.2020 з 14.30 по 17.00 год.

З Детальним планом території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин Стрийського р-нута розташовані на землях запасу сільської ради по вул. Набережна, а також із Звітом про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для розміщення кварталу індивідуальної забудови в с. Жулин можна ознайомитися у приміщенні Жулинської сільської ради за адресою: 82470, с.Жулин, вул.Героїв Небесної Сотні, 3.

ДПТ Жулин осн
ДПТ Жулин осн
Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста громадсбкіслухання Жулин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі