Стриян просять не викидати будівельне сміття у звичайні контейнери

Стриян просять не викидати будівельне сміття у звичайні контейнери, Ірина

У Стрию заборонили викидати великогабаритні та ремонтні відходи на контейнерні майданчики.

Про це повідомила пресслужба Стрийської міської ради.

Порушників цієї заборони чекає штраф у розмірі 1360 гривень. У мерії Стрия зазначають, що штрафи будуть накладатися відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 7.3. «Правил впорядкування і утримання території міста Стрия», які затверджені рішенням № 346 сесії Стрийської міської ради від 18 червня 2013 року.

У Стрийській міській раді повідомляють, що вивезення великогабаритних та ремонтних відходів за заявками споживачів здійснюється ТзОВ «Комунальник-1» (тел.. 066 – 976 – 17 – 94) або самовивезенням на Стрийське смітєзвалище, яке знаходиться на вулиці Нижанківського.

Великогабаритними є тверді відходи, розміри яких перевищують 50х50х50 см., що не дає змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 0,75 кубометра.

Ремонтні відходи – залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів, що утворилися під час проведення у житловому будинку, окремій квартирі, будинку громадського призначення капітального та поточного ремонту, перепланування, переобладнання, прибудови тощо.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста сміття будівельнесміття штраф контейнернімайданчики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі