Охочих запрошують до участі у кастингу у масових зйомках фільму "Легенда Стрия"

Охочих запрошують до участі у кастингу у масових зйомках фільму "Легенда Стрия", Ірина

21 і 27 липня о 15.00 год. відбудуться кастинги на ролі у зйомці фільму «Легенда Стрия». (за адресою : м. Стрий, вул.. Народна, 8). До участі у кастингу у масових зйомках запрошуються творчі люди (чоловіки, жінки), віком 16-60 років.

Про це повідомляє Yuri Komarnitski.

Події фільма переносять нас в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия. Це захоплююча повість про надзвичайну долю сина саксонського лицаря, що опиняється на Галичині. Який втратив батька і мати, титул і багатство та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, пристрасть і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність.
Зйомки триватимуть 2 місяці: з 29 липня по 25 вересня 2020 р.. Початок зйомок фільму - 29 липня на території фортеці Тустані. Там будуть відзніматись в основному батальні масштабні сцени. Загалом буде 20 різноманітних локацій і сцен. Зйомки також проходитимуть в Славському ОТГ-на території «Вежі Ведмежої», на березі р. Стрий, в м. Моршин, с. Підгірці, с. Розгірче Стрийського району, Олеському замку. Родзинкою фільма є те, що в головних ролях знімаються наші земляки-відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.
Ідея цього проекту–ми всі разом, самі робимо і творимо сучасну історію краю і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Це перший і унікальний проект у цьому жанрі. Він на віки прославить та залишить свій слід у історії та всіх хто долучився до його реалізації.
Режисер фільму –Олександр Король. Знімає студія «WestArt”.
Автор ідеї та проекту – Юрій Комарницький.
Організатор: Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини».

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста зйомкифільму запрошеннядоучасті кастинг масовка "ЛегендаСтрия"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі