У Нежухові триває реконструкція школи

У Нежухові триває реконструкція школи, Ірина

Реконструкція загальноосвітньої  середньої  школи  І-ІІІ  ступенів  в  селі Нежухів  Стрийського  району почалася 2007  року. Першу частину робіт  завершили у 2010 році. Наступна триває вже 10 років і нарешті добігає кінця. Вчора, 30 липня, процес та якість виконання робіт перевірив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. 

Завершити реконструкцію корпусу, де будуть розташовані сучасний спортивний зал з відповідним обладнанням, душовими кабінами  та  роздягальнями, а також бібліотека та кілька навчальних кабінетів, у навчальному закладі планують наступного року. Загальна  кошторисна  вартість робіт з реконструкції школи - близько 20 мільйонів 768 тисяч гривень. Наразі з них використано 14 мільйонів 745 тисяч гривень. Це - 9 мільйонів 661 тисяча гривень з місцевого та 4 мільйони 448 тисяч – з державного бюджету, а також 636 340 гривень – кошти від АТ “Укртранснафта”. 

“Цього року для продовження робіт на об’єкті заплановано профінансувати його у розмірі 4 мільйони 11 тисяч гривень. І це кошти АТ “Укртранснафта”. А на 2021 рік вже заплановано понад 2 мільйони гривень з місцевого бюджету. Так довго ремонтувати, реконструювати чи добудовувати будь-які об’єкти - нелогічно і дорого. Це зрозуміє кожен господар. Тому я категорично за те, щоб не затягувати і бути послідовним у фінансуванні. Якщо є важливий для громади об’єкт, який співфінансує область чи держава, ми робимо все можливе, щоб він не перетворювався у довгобуд”, - зазначає заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Роботи на  об’єкті виконує ТзОВ “Західбуденергозбереження”.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі