З серпня подорожчав газ для населення

З серпня подорожчав газ для населення, Ірина

Ціна на природний газ становитиме 3,24 грн/куб.м з ПДВ та без урахування вартості доставки.

У повідомленні пресслужби газопостачальної компанії зазначено, що ціна вказана з ПДВ, але без врахування вартості розподілу (доставки) газу в рамках тарифу «Місячний».

Чому зросла ціна «Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» становить 3,24 грн за куб.м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки) у рамках тарифу «Місячний».

Ціна газу зросла на 0,27 грн за куб.м через те, що ринок входить в сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду", - сказано в повідомленні. Відзначається, що із завершенням дії режиму регульованих цін на газ для населення, компанія буде публікувати ціни в рамках тарифу «Місячний» на початку місяця споживання. До 1 серпня 2020 року ціна газу для побутових клієнтів компанії була єдиною і публікувалася лише після 22 числа місяця споживання.

Тариф «Місячний»

За інформацією пресслужби, тариф «Місячний» - перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. «Зараз всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Також компанія звертає увагу на можливість заощадити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт буде платити за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання, через особистий кабінет my.gas.ua і чат-бот GASUA », - відзначили в компанії.

У «Нафтогазі» повідомили, що вже скоро компанія запропонує своїм клієнтам нові тарифні плани та інші пропозиції.

Спецзобов'язання  «Нафтогазу»

1 липня Кабінет міністрів України продовжив покладання на НАК   «Нафтогаз України» спеціальних зобов'язань з продажу природного газу за пільговими цінами для потреб населення - до 1 серпня 2020 року. Глава  «Нафтогазу України» Андрій Коболєв раніше заявив, що відкриття в Україні конкурентного ринку газу для населення дозволить «Нафтогазу» залучити додатково мільярди гривень, які можна направити на збільшення надходжень до державного бюджету.

У червні оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» поставляє газ в рамках спеціальних зобов'язань, становила 2,142 тис. грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами), що на 5,9% менше, ніж в травні 2020 року.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі