У Стрийському районі діє соціальна підтримка сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

У Стрийському районі діє соціальна підтримка сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, Ірина

Сім’я, її матеріальні та духовні цінності, функції, стосунки між подружжям, батьками та дітьми, іншими родичами, завжди були такими, яким було суспільство, і змінювалися вони так, як змінювалося суспільство, та відображали матеріальну та духовну культуру на кожному етапі свого розвитку. Сімя є найкращою умовою виховання, захисту і розвитку дітей, основним осередком суспільства, природним середовищем для людини. Від неї залежить, яким буде наше майбутнє.

Сьогодні тривожним сигналом є те, що значна частина сімей потребує соціального захисту і допомоги. Одним із найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги для подолання складних життєвих обставин. Працівники Стрийського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді розуміють, що основне їх завдання – бути помічниками для кожної родини, насамперед для сімей, які ризикують або потрапили у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи членами сім’ї, інвалідності, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків, внутрішньо-сімейних конфліктів, жорстокого поводження з дитиною. Цілісне бачення проблем сім’ї допомагає скласти комплексну програму допомого сім’ї та мінімізувати складні життєві обставини чи подолати їх.

Тож, якщо у вас виникли важкі життєві обставини і ви потребуєте підтримки і допомоги, звертайтеся у Стрийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де фахівці центру нададуть вам необхідну фахову допомогу. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул.С.Петлюри, 72 (поліклініка КП "Стрийська районна лікарня", 5 поверх)Контакти: (03-245) 5-25-61, 5-24-87.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі