Львівська ОДА контролюватиме формування електронних черг у сервісних центрах МВС

Львівська ОДА контролюватиме формування електронних черг у сервісних центрах МВС, Ірина

Львівська ОДА триматиме на контролі формування електронних черг у сервісних центрах МВС, що розташовані на території Львівської області. Про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зважаючи на те, що усі територіальні сервісні центри МВС вимушені працювати в обмежених умовах, а допуск у приміщення сервісних центрів здійснюється лише за умови попередньої реєстрації громадянами в e-черзі та наявності відповідного квитка, певні особи бронювали місця у такій черзі та перепродували їх громадянам за гроші.

«Ми розуміємо, що це питання є важливим. Зловживання при формуванні електронної черги у сервісних центрах МВС неприпустимі», - зазначив перший заступник.

Відтак, учора, 17 серпня, у Львівській ОДА ініціювали та провели зустріч з керівництвом регіонального сервісного центру МВС у Львівській області. За результатами - доручили вжити ряд організаційних заходів у частині додаткової персоналізації даних при реєстрації електронних черг. І, як наслідок, унеможливлення зловживання при формуванні такої черги.

Окрім того, з приводу відомих фактів та доводів Львівська ОДА звернулась до правоохоронних органів.

«Вказані факти недопустимі. По кожному з них правоохоронні органи органи мають надати належну правову оцінку. А сервісний центр, у свою чергу, має забезпечити якісні і своєчасні послуги для громадян», - наголосив Андрій Годик.

Додатково інформуємо, що на території Львівської області діють 3 центри надання адміністративних послуг, які надають ті ж послуги, що і сервісні центри МВС (за винятком тих, які потребують додаткового огляду транспортного засобу відповідним експертом).

Територіальні підрозділи ЦНАП м. Львова працюють за адресами: вул. Костя Левицького, 67, пр. Червоної Калини, 72а, м. Винники, вул. Галицька,12 Зазначимо, що ця ситуація і надалі перебуватиме на контролі облдержадміністрації. А найближчим часом на території області планують відкрити ще один додатковий сервісний центр.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста ЛОДА МВС електронначерга контроль зловживання,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі