У Стрию відбулося нагородження переможців міських премій

У Стрию відбулося нагородження переможців міських премій, Ірина

Напередодні Дня Незалежності України у приміщенні Стрийської міської ради відбулося нагородження переможців міських премій у номінаціях “Міська музична премія імені Остапа Нижанківського”, “Міська художня премія імені Петра Обаля”, “Міська літературна премія імені Олекси Бобикевича” та “Міська премія імені Євгена Олесницького”.

Заступник міського голови Роман Волинець вручив переможцям дипломи, нагрудні відзнаки “Лауреат міської премії м.Стрий” та грошові премії. Р.Волинець наголосив, що ось уже втретє у нашому місті з ініціативи міського голови та депутатів Стрийської міської ради відбувається присвоєння премій за музичні, літературні, художні досягнення та кращому громадському діячеві Стрия. Цьогоріч у номінації “Міська музична премія імені Остапа Нижанківського” переміг старший викладач Стрийської дитячої музичної школи ім. О.Нижанківського Михайло Золотуха — за збірки вокальних творів для дітей. У номінації “Міська художня премія ім. Петра Обаля” кращим визнано стрийського художника Ігоря Мельника. У номінації “Міська літературна премія імені Олекси Бобикевича” нагороди удостоївся член Національної Спілки художників України та Національної Спілки письменників України Мирон Нестерчук — за роман-баладу “Блакитна сарна”. І у номінації “Міська премія імені Євгена Олесницького” члени журі одноголосно кращим громадським діячем Стрия визнали почесну голову Стрийського осередку “Союзу Українок” Любов Камінську — за активну участь у громадському житті міста.

Роман Волинець привітав переможців, побажав їм нових творчих злетів і перемог. Відтак відбулося покладання квітів до пам'ятників “Будителям”, Степану Бандері та Ярославу Стецьку.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста міськіпремії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі