• Головна
  • На Львівщині організували виживальницький табір для молоді
14:41, 1 вересня 2020 р.

На Львівщині організували виживальницький табір для молоді

На Львівщині організували виживальницький табір для молоді

Львівська обласна молодіжна організація «Спадщина» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проводить виживальницький табір для молоді  «Загублені».

Основна мета табору – через фізичні випробування, загартувати дух та тіло учасників, навчити виживати молодь у будь-яких умовах, виховати юнаків та юначок готових захищати Україну.

Упродовж п’ятьох днів усі учасники житимуть не на базі відпочинку і не в наметах, а в хатках, які кожен збудує на початку табору. 

«Табір відбувається вже втретє і є найкращою можливістю перевірити та удосконалити свої навички з виживання, адже завжди просто вчитися будувати хатку, якщо знаєш, що збоку є намет, в який можна сховатися у випадку негоди. Інша справа, коли лише від власної старанності та наполегливості залежить, де ти будеш спати чи що буде на вечерю», –  розповідають організатори заходу.

Для учасників відбуваються заняття з польового куховаріння, в’язання вузлів, правильного розведення вогню, орієнтування на місцевості та багато іншого корисного кожному виживальнику наодинці з лісом. Всі ці знання табірники  одразу ж зможуть застосувати на практиці.

Особливістю табору є те, всі учасники, старші ніж 13 років, адже такі умови вимагають відповідної підготовки.

Як результат – молоді учасники підвищать свій фізичний рівень розвитку та отримають практичні навички ефективної роботи у команді.

Нагадуємо, що табір реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...