• Головна
  • На Стрийщині запрацювала нова амбулаторія
16:48, 3 вересня 2020 р.

На Стрийщині запрацювала нова амбулаторія

На Стрийщині запрацювала нова амбулаторія

Майже дві тисячі мешканців сіл Стрийського району отримали доступ до якісної медицини. Сьогодні у селі Долішнє відкрили амбулаторію первинної медичної допомоги.

Лікарі амбулаторії надавтимуть медичну допомогу жителям п’ятьох навколишніх сіл, зокрема, с.Долішнє, с.Н.Лукавиця, с.В.Лукавиця, с.Горішнє, с.Смоляни.

Участь у відкритті медзакладу взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дотепер місцеві жителі не мали змоги отримати первинну медичну допомогу на місці. І мусили їхати у Стрий, за 15 кілометрів. Дуже приємно, що завдяки нашим спільним зусиллям тепер вони зможуть тут на місці, в таких гарних умовах, отримати консультацію лікаря, зробити електрокардіограму, привести на огляд дітей, вакцинувати їх. Медики – терапевт і педіатр - зможуть користуватися сучасним обладнанням, а за потреби приїхати до хворого новим автомобілем. Щиро дякую місцевій громаді за ініціативу, підрядникам за якісну роботу. Амбулаторія повністю відповідає вимогам Національної служби здоров’я України», - акцентував під час відкриття очільник області.

Заклад збудували в межах програми державної програми «Доступна медицина» майже за 6 мільйонів гривень. Десяту частину профінансував район, решта суми – з державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #амбулаторія #Долішнє

Коментарі

Оголошення
live comments feed...