• Головна
  • Відбулася ХХІХ-а сесія VІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради
12:51, 4 вересня 2020 р.

Відбулася ХХІХ-а сесія VІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради

Відбулася ХХІХ-а сесія VІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради

Вчора, 3 вересня, т.в.о. голови-керівник апарату Стрийської райдержадміністрації Юрій Вільшинський взяв участь у роботі ХХІХ-ої сесії VІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради.

У ході пленарного засідання депутати заслухали керівника Стрийської місцевої прокуратури Ігоря Лесковича про результати діяльності місцевої прокуратури у 2020 році; начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, капітального будівництва, сільського господарства та захисту довкілля Стрийської РДА Галину Чорну про підготовку територіально-господарського комплексу Стрийського району до роботи в осінньо-зимовий періодт2020-2021 р.р.; внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік; зміни до Статуту КНП «Стрийська ЦРЛ»; прийняли рішення про створення Комунальної установи «Стрийський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Стрийської районної ради та затвердили Порядок проведення конкурсів на зайняття посад директора і педагогічних працівників; призначили директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Стрийського району; затвердили список присяжних для Стрийського міськрайонного суду; затвердили проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Ходовичі та Піщани та ін..
Депутати також одноголосно підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмету «Основи християнської етики» у школах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #сесія #районнарада,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...