• Головна
  • Курорти і санаторії Львівщини отримали шанс на підтримку держави
13:22, 4 вересня 2020 р.

Курорти і санаторії Львівщини отримали шанс на підтримку держави

Курорти і санаторії Львівщини отримали шанс на підтримку держави

Український культурний фонд, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, оголосили додатковий конкурс на програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».
?Це стало результатом якісної комунікації Львівської ОДА з управлінням туризму Міністерства культури та інформаційної політики України.

Про це повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Основний конкурс «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» УКФ та Міністерства культури та інформаційної політики України, спрямований на підтримку культурних інституцій, які постраждали від наслідків карантину, стартував наприкінці липня цього року.

Спілкуючись з керівниками санаторіїв області, ми з Natalya Tabaka відразу ж зауважили: конкурс у межах ЛОТУ 9 (Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм) не передбачає підтримки закладів санаторно-курортного лікування.

Що було не так?
За умовами попереднього конкурсу, суб’єкти господарювання із КВЕД 86.10 не могли брати участі в конкурсі і претендувати на фінансову допомогу від держави.
Нам вдалося пояснити ситуацію, і тепер така можливість з‘явилася для наших санаторіїв у межах додаткового конкурсу від УКФ.

Бюджет додаткового конкурсу програми — 295 мільйонів гривень. Відбір завершиться 21 вересня о 18:00 годині. Зважаючи, що наразі заповнення санаторіїв і курортів впало до 20-30%, будь-яка реальна допомога є для них дуже важлива.

На Львівщині є понад 50 санаторно-курортних закладів. Усі вони мають шанс отримати фінансову підтримку держави в межах одного мільйона гривень для покриття витрат та кредиторської заборгованості спричиненої карантинними обмеженнями COVID 19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #курортиЛьвівщини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...