Голова ЛОДА Максим Козицький відвідав Стрийщину з робочим візитом

Голова ЛОДА Максим Козицький відвідав Стрийщину з робочим візитом, Ірина

Вчора, 3 вересня, Стрийщину з робочим візитом відвідав голова Львівської ОДА Максим Козицький. Очільник області оглянув хід робіт у дошкільному закладі, що в селі Розгірче.

Протягом 2017-2019 років на об’єкті здійснили капітальний ремонт фасаду та частково замінили шатрову покрівлю. Уже цього року виконали електромонтажні та ремонтні роботи з влаштуванням вузла обліку електроенергії, приєднання його до системи електропостачання. DSCN99621

Перебуваючи із робочим візитом на Стрийщині, очільник області також поспілкувався із місцевими мешканцями та представниками влади. В ході розмови порушили питання ремонту під’їзної дороги до cкельного монастиря, який щороку відвідує чимало туристів.

"Розгірче – дуже мальовниче село, оточене лісами і урочищами. Туристи масово їдуть сюди, щоб потрапити у скельний монастир. Треба помогти місцевій громаді розвинути інфраструктуру села, адже воно може стати одним з туристичних магнітів Львівщини. Найперше, що зробимо силами ЛОДА, - полатаємо аварійні ділянки дороги Миртюки-Розгірче.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі