• Головна
  • Львівщина - серед лідерів в Україні з реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%»
12:02, 8 вересня 2020 р.

Львівщина - серед лідерів в Україні з реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Львівщина - серед лідерів в Україні з реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%»

За час дії програми у Львівській області видано 312 кредитів 7-ма банками учасниками програми. Це АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «КРЕДОБАНК». Сума виданих кредитів -  442,171 млн грн. За цим показником Львівщина увійшла у трійку лідерів в Україні.

Як поінформували у департаменті економічної політики Львівської ОДА найбільше кредитів надав АТ АКБ «Банк Львів» (56 кредитів), АТ «Ощадбанк (36 кредитів) та АТ КБ «ПриватБанк (38 кредитів). За сумою кредитування малого бізнесу у Львівській області лідирує АТ АКБ «БАНК ЛЬВІВ» (93,462 млн грн) та АТ «КРЕДОБАНК» (57, 801 млн грн).

«Державна програма «Доступні кредити 5−7−9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України спрямована на підтримку інвестиційних проектів мікро- та малих підприємств. І дуже приємно, що Львівщина тут займає лідируючу позицію. Це в свою чергу сприятиме легалізації та розширенню бізнесу, створенню нових робочих місць. Закликаємо підприємців активно використовувати можливості, які сьогодні надає держава», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

29 квітня набуло чинності рішення уряду, щодо спрощення умов участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» для мікро- та малого бізнесу.

Зокрема, було пом’якшено вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу, знято обмеження щодо напрямків використання коштів та максимальної суми кредиту. Це дозволило збільшити кількість виданих кредитів банками учасниками програми, зокрема і у Львівській області. Цілі кредитування – реалізація інвестиційних проєктів, поповнення обігових коштів, рефінансування попередньо отриманих кредитів.

У розрізі видів діяльності найбільше видано кредитів по програмі у Львівській області – сільське господарство, переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, охорона здоров'я та надання соціальної допомоги.

Зазначимо, що загалом по Україні, на кінець серпня вже видано 2597 кредитів на загальну суму 6,127 млрд грн. У розрізі видів діяльності найбільше – сільське господарство 52%, переробна промисловість 19%, оптова та роздрібна торгівля 14%.

Впровадження Програми за дорученням Уряду України здійснює Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми - мікро- та малі підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #Доступнікредити,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...