• Головна
  • Групи продовженого дня у школах працюватимуть як і раніше
15:49, 9 вересня 2020 р.

Групи продовженого дня у школах працюватимуть як і раніше

Групи продовженого дня у школах працюватимуть як і раніше

Групи продовженого дня, що працювали при школах після навчального дня, функціонуватимуть і надалі. Ніяких спеціальних розпоряджень щодо відміни занять не надходило.

Про це розповів заступник директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА Роман Пастушенко.

«Вчителі групи перед початком роботи мають запитати дітей про стан здоров’я, поміряти температуру, поспостерігати, чи немає видимих симптомів, адже на групі збираються дітлахи з різних класів. Вважаю, що недоцільно забороняти такі групи, адже частина батьків насправді не мають куди подіти дітей», - акцентував Роман Пастушенко.

Інша справа, якщо школа здає в оренду приміщення для позашкільних занять.

"Якщо є договір оренди і його не розірвано, то школа зобов’язана надати приміщення під такі заняття. Однак, після цього цей спортзал чи інший кабінет треба продезінфікувати, обробити, помити. А це вже відповідальність дирекції школи, адже орендарі, як правило, працюють там після закінчення уроків", - розповів Роман Пастушенко.

За словами заступника директора департаменту, в нових умовах на директорів шкіл лягло велике навантаження та відповідальність, тому значна частина з них, обережно підходять до продовження практики надання в оренду своїх приміщень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...