• Головна
  • На нараді в РДА обговорили питання забезпечення інсуліном хворих на діабет
15:51, 9 вересня 2020 р.

На нараді в РДА обговорили питання забезпечення інсуліном хворих на діабет

На нараді в РДА обговорили питання забезпечення інсуліном хворих на діабет

7 вересня під головуванням т.в.о. голови-керівника апарату Стрийської райдержадміністрації Юрія Вільшинського відбулася нарада щодо забезпечення на Стрийщині хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну до жовтня поточного року, оскільки на Стрийщині, як і у державі в цілому, ситуація забезпечення ліками хворих на діабет є складною.

За інформацією директора КП «Стрийська центральна районна лікарня» Олексія Ігнатова, у Стрийському районі на сьогоднішній день 293 хворих на цукровий діабет, а також 17 дітей, які потребують препаратів інсуліну для забезпечення нормальної життєдіяльності. Щороку у районі дбають, щоб забезпечити цю категорію людей ліками. Звичайно, інколи бувають перебої з коштами, які виділяються з державного та обласного бюджетів. Але, завдяки зусиллям райдержадміністрації та районної ради, ця проблема вирішується за рахунок коштів місцевих бюджетів району.

В.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації Вікторія Шкрібинець зазначила, що за додатковим роз’ясненням з жовтня цього року препарати інсуліну мають відпускатися аптеками по угоді з Національною службою охорони здоров’я, проблемним є питання забезпечення ліками хворих до жовтня. У зв’язку з напруженим виконанням районного бюджету, з ініціативи селищної та сільських рад, сесіями прийняті відповідні рішення щодо надання субвенції районному бюджету на придбання препаратів інсуліну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...