• Головна
  • Мінфін направив проєкт держбюджету - 2021 на розгляд Уряду
16:56, 14 вересня 2020 р.

Мінфін направив проєкт держбюджету - 2021 на розгляд Уряду

Мінфін направив проєкт держбюджету - 2021 на розгляд Уряду

Кабінет міністрів затвердив проєкт закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» і направив його на розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє «Економічна правда».

«Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Кабмін прийняв проєкт закону «Про Державний бюджет на 2021 рік», - написав представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, Кабмін схвалив проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

У ньому, зокрема, наголошується на необхідності вжиття заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень і зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб'єктів господарювання в умовах триваючого карантину.

Кабмін також схвалив проєкт закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу» щодо врегулювання ряду питань, пов'язаних з підготовкою проєкту закону про держбюджет на 2021 рік.

Мокан зазначив, що прийняття урядом проєкту держбюджету відбулося відповідно до графіка бюджетного процесу, до 15 вересня документ повинен бути переданий на розгляд Верховної Ради.

Як повідомляється на сторінці Мінфіну в Facebook, документ, зокрема, передбачає підвищення мінімальної заробітної плати, виплати пенсіонерам старше 75 років, кошти на будівництво доріг та нові пасажирські вагони.

Також ключовими пріоритетами є протидія пандемії COVID-19, програма «Велике будівництво», а також оборона і безпека.

Крім цього, ключовими пріоритетами проекту держбюджету визначені: якісна освіта; доступна медицина; турбота про старість (допомога пенсіонерам 75+), зручна транспортна інфраструктура, розвиток культури, підтримка спорту високих досягнень; масштабна цифровизація економіки, а також фінансово спроможні регіони.

Особливості держбюджету-2021

Міністерство фінансів підготувало проект державного бюджету на 2021 рік на основі прогнозу економічного і соціального розвитку на 2021-2024 роки, розробленого Міністерством економрозвитку в рамках нового прогнозного циклу і затвердженого на засіданні уряду в липні, пише УНІАН.

Як сказано в оновленому макропрогнозі, у 2021 році зростання валового внутрішнього продукту України складе 4,6%, рівень інфляції в грудні 2021 року складе 7,3% в порівнянні з груднем 2020 року. В середньому, у порівнянні з 2020 роком рівень інфляції у 2021 році прогнозується на рівні 8,1%. Середньомісячна зарплата в Україні у 2021 році має скласти 13632 грн. Експорт українських товарів у 2021 році прогнозується на рівні 60,175 млрд дол., при цьому імпорт у 2021 році складе 70,591 млрд дол.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #економіка #держбюджет2021

Коментарі

Оголошення
live comments feed...