• Головна
  • Стрийщина у "зеленій" зоні, - рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС
11:28, 15 вересня 2020 р.

Стрийщина у "зеленій" зоні, - рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС

Стрийщина у "зеленій" зоні, - рішення районної комісії з питань ТЕБ і НС

Вчора, 14 вересня в Стрийській райдержадміністрації під головуванням т.в.о. голови – керівника апарату Стрийської РДА Юрія Вільшинського відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому обговорили питання встановлення рівня епідеміологіної безпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Розпочинаючи засідання Юрій Вільшинський, зазначив, що згідно протоколу обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 11 вересня 2020 року, територія Стрийського району віднесена до «зеленої» зони рівня безпеки поширення коронавірусу.

«Те що наш район опинився в «зеленій» зоні, це результат нашої спільної праці. Дякую нашим мобільним групам, які здійснюють перевірку закладів харчування та торгівлі на предмет дотримання норм карантинних обмежень, а також медикам, які першочергово стикаються з даною хворобою. Зміна рівня небезпеки у нашому районі це позитивний фактор, проте, нам не слід збавляти обороти, а навпаки необхідно продовжувати далі якісно виконувати свою роботу, задля забезпечення безпеки наших мешканців», - зазначив Юрій Вільшинський.

Відтак, за результатами засідання районної комісії ТЕБ і НС з розгляду даного питання, було прийнято рішення запровадити на території Стрийського району «зелений» рівень епідеміологічної безпеки поширення COVID-19 з 14 вересня 2020 року. Також керівникам структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій району застосувати карантинні обмеження, які регламентовані до вимог «зеленого» рівня пеідеміологічної безпеки поширення коронавірусу, які визначені постановою КМУ від 22.08.2020 р. №641.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #статистика #здоров'я #коронавірус #карантин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...