• Головна
  • Двом дітям- сиротам зі Стрия придбають житло
11:17, 17 вересня 2020 р.

Двом дітям- сиротам зі Стрия придбають житло

Двом дітям- сиротам зі Стрия придбають житло

Вчора, 16 вересня, відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

У межах наради присутні проголосували за придбання 5-ти житлових об’єктів для 7-ми осіб.

“Сьогодні ми прийняли рішення про придбання двох житлових об’єктів для трьох осіб з Славської ОТГ, однієї мешканки Буського району, а також одної мешканки з Бродівського району, а ще одне житло купимо для двох дітей з міста Стрий. Для нас важливо дати цим особам найкраще, тому продовжуватимемо шукати житло з найкращими умовами”, - додав Юрій Холод.

За словами начальника служби у справах дітей Володимира Лиса, на придбання 5 помешкань скерують фінансовий ресурс у сумі 2 мільйони 683 тисячі гривень, з них 1 млн 570 тисяч гривень - кошти обласного бюджету.

Окрім того, цього року на Львівщині уже придбали 9 житлових об’єктів для 11 осіб. Зазначимо, що у стінах Львівської ОДА провели також засідання комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відтак, відбувався перерозподіл коштів субвенції з державного бюджету на придбання житлових об’єктів та надання компенсації для купівлі житлових об’єктів з купівлі житла для 6 дітей. Зокрема, трьох осіб з міста Львова, 2 - з Ходорівської ОТГ, а також однієї дитини з Мостиського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #житло #діти- сироти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...