• Головна
  • У Стрию вшанують пам'ять націоналіста Зеновія Красівського
13:17, 18 вересня 2020 р.

У Стрию вшанують пам'ять націоналіста Зеновія Красівського

У Стрию вшанують пам'ять націоналіста Зеновія Красівського

У неділю, 20 вересня 2020 о 12:00 відбудуться заходи по вшануванню пам'яті видатного націоналіста, Зеновія Красівського, борця за волю України в лавах ОУН-УПА, поета, літератора, політв'язня, члена Українського Національного фронту, та Української Гельсінської групи, останнього Крайового провідника ОУН у підсовєтській Україні, багатолітнього політв'язня.
Зеновій Красівський народився 12 листопада 1929 року у селі Витвиці Долинського району, помер 20 вересня 1991 року в Моршині Стрийського району.
В цю неділю ми вшановуємо пам'ять борця, який поклав все своє життя на вівтар України, він не став на коліна перед Москвою, не продав своїх побратимів, бо не піддався на спокуси більшовиків, як багато піддалися і прийняли "тридцять срібників" від ката свого народу, не покаялися, і до сьогодні при владі вони та їхні нащадки грабують наш народ.
Зеновій Красівський є для нас прикладом для наслідування, це приклад самовідданої боротьби, сили Духа, над тлінним тілом.
На вшанування Героя Нації запрошуємо всіх українців, кому дорога наша Батьківщина, тих хто поважає свої героїв, та сповідує Національну Ідею.
Організовують захід: Конгрес Українських Націоналістів, Стрийська станиця Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім.генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки, Спілка репресованих та політв'язнів.
Заходи по вшануванню пам'яті проходитимуть коло пам'ятника Зеновію Красівському, що встановлений біля десятої школи м. Стрия.
Вулиця Зеновія Красівського 31.

 Про це повідомив станичний Стрийської станиці Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. генерала Романа Шухевича-Тараса Чупринки Я.В.Ільків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...