• Головна
  • З колишньої залізничної лікарні у Стрию планують зробити діагностично- реабілітаційний центр
09:55, 22 вересня 2020 р.

З колишньої залізничної лікарні у Стрию планують зробити діагностично- реабілітаційний центр

З колишньої залізничної лікарні у Стрию планують зробити діагностично- реабілітаційний центр
Лікування будь якої хвороби починається з діагностики. Якщо первинна та друга ланка медицини забезпечують мешканців основними медичними послугами, то коли справа доходить до діагностики та реабілітації - не залишається вибору, як їхати за фаховою допомогою у великі міста чи навіть за кордон.
Про це повідомляє громадський діяч Олег Канівець.
Як я вже писав у попередньому пості, медичні заклади Стрийщини перейдуть на баланс громади. Теперішня центральна районна лікарня є і залишиться медичним закладом інтенсивного лікування. Нинішня міська лікарня сьогодні обладнана для прийому хворих на COVI-19. Профіль теперішніх дитячої лікарні та пологового будинку не зміниться. А от колишня залізнична лікарня у Стрию (тепер КНП «Стрийська районна лікарня») станом на сьогодні має всі необхідні передумови для створення діагностичного та реабілітаційного центру.
Плануємо також запросити туди висококваліфікованих фахівців для відкриття центрів спеціалізоаної медичної допомоги третинної ланки. Ми вже маємо там Клініку хірургії серця і судин «Симбіотика», відділення гемодіалізу. Плануємо також залучати висококваліфікованих фахівців інших профілів, щоб наші люди мали змогу отримувати якісну медичну допомогу, а наші медики – підвищувати рівень своєї кваліфікації.
Діагностично-реабілітаційний центр на Стрийщині потрібен, щоб люди, які потребують фахової допомоги та догляду лікарів після операцій, також наші учасники бойових дій, які втратили здоров’я, воюючи за Незалежність, не їхали за сотні кілометрів, а отримували якісні медичні послуги тут, на місці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...