• Головна
  • У Стрийській єпархії розпочалися екологічні місії
11:25, 25 вересня 2020 р.

У Стрийській єпархії розпочалися екологічні місії

У Стрийській єпархії розпочалися екологічні місії
24 вересня 2020 року в с. Більче Миколаївського району вперше відбувалися екологічні місії.
На запрошення місцевого пароха, о. Ярослава Гарасиміва з екологічною наукою до парафіян звернувся референт Бюро екології Стрийської єпархії о. Олег Кобель. У місцевому храмі святих безрібрників Косми і Дем’яна було відслужено подячну Божественну Літургію. В часі проповіді, екореферент звернув увагу на аспекти нашої віри в Бога Творця, які мають відношення до відповідальності за створений ним світ. Після Літургії о. Ярослав подякував гостю і загострив увагу присутніх на тому, що екологічні проблеми сьогодні прирівнються до війни і абортів, оскільки йдеться про загрози життю майбутніх і теперішніх поколінь. Також парафіяни отримали флаєри, у яких Церква закликає уникати штучних вінків та квітів на похоронах, а також флаєре про шкоду підпалів сухотрав’я.
Наступним етапом місій, були зустрічі з освітянами та школярами місцевої школи, а також дошкільнятами. Близько сотні дітей дізналися про те, що означає вповні називатися християнином, який відповідально ставиться до Божих дарів і створеного світу. Для менших діток о. Олег представив власні екоказки та підняв тему підпалів сухотрав’я, вирубки лісу, засмічення та інші проблеми довкілля. Багато говорилося про екологічні гріхи, з яких треба каятися перед Творцем світу. Діти отримали закладки та наклейки на екологічну тематику, а місцева бібліотека поповнилася новими виданнями. Не оминув увагою референт Бюро екології і щорічний конкурс “Відповідальність за ствоіння”, у якому є 5 номінацій і кожен бажаючий може взяти участь у ньому.
Директорка школи, п. Мирослава Возняк подякувала отцям за цей день та подарунки для школи. А також висловила сподівання на подальшу співпрацю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...