ДП "Стрийський лісгосп" взяв участь у Акції з озеленення України

ДП "Стрийський лісгосп" взяв участь у Акції з озеленення України, Ірина
З ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Благодійної організації «Озеленення України»17 жовтня 2020 року по всій країні відбулося висаджування дерев під гаслом «1 000 000 дерев за добу» . Така Акція повинна була відбутися весною цьогоріч, але у зв’язку із карантином її проведення вирішено перенести на осінь. ДП «Стрийський лісгосп» активно розпочав підготовку до проведення садіння дерев у лісовому фонді підприємства. На технічній раді з лісничими та інженерним складом відділу лісового господарства було визначено ділянки лісокультурних площ, що знаходяться найближче до населених пунктів та призначено відповідальних осіб за хід проведення Акції. 17 жовтня 2020 року в рамках проведення Акції Дашавське лісництво провело висаджування сіянців дуба звичайного на лісокультурній площі в кварталі 402, площею 1 га. Незважаючи на дощову погоду учасники Акції завершили роботу і висадили 2500 шт. сіянців дуба звичайного.
Про це повідомляють на сайті ДП "Стрийський лісгосп".
На території Державного лісового фонду Держівського лісництва також відбулося садіння лісових культур в кварталі 247, на площі 1 га сіянцями дуба звичайного . Садивний матеріал викопаний з розсадників ДП «Стрийський лісгосп» . В Акції взяли участь представники лісництва та жителі навколишніх сіл. У зв’язку із дощовою погодою учнівську молодь не залучали. Учасники Акції внесли свій вклад у загальнодержавну справу та висадили 2500шт. молодих деревець дуба звичайного.
Приєдналися до проведення Акції і лісничі Лотатницького лісгосподарства. На попередньо підготовленій площі в кварталі 340, також відбулося садіння молодих дубочків у Державному лісовому фонді лісництва. Було висаджено 2500 шт. молодих дерев.
Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста екологія АкціяозелененняУкраїни садіннялісу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі