Денис Шмигаль: Ми не бачимо можливості для тотального карантину в Україні

Денис Шмигаль: Ми не бачимо можливості для тотального карантину в Україні, Ірина

Кабінет Міністрів робить усе, щоб карантин в країні лишався адаптивним, зокрема, працює над розширенням кількості ліжкомісць та готує розгортання нових мобільних госпіталів.

Про це заявив прем'єр-міністр України після голосування у Львові, повідомляє Укрінформ.

«Ми дуже не хочемо і не бачимо можливості тотального карантину, зараз робимо все, щоб він був адаптивний. Але бачимо, що все більше з'являється помаранчевих і червоних зон. Тому закликаємо ще раз людей бути свідомими: маски, соціальна дистанція і відповідальність за те, що дасть нам змогу врятувати людей і економіку», - наголосив Денис Шмигаль.

Також прем'єр зазначив, що лікарні України нині підготовлені набагато краще, ніж були навесні. Питання забезпечення киснем лишається основним для місцевих керівників і для комунальних медичних підприємств. Субвенції в розмірі пів мільярда гривень перераховані на місця, і кожного дня проводиться штаб, де голови облдержадміністрацій та мери міст звітують про роботу над збільшенням кількості ліжок і забезпеченням їх киснем.

«Ліжок в Україні достатньо, єдине завдання — забезпечити їх киснем», - додав прем'єр.

За його словами, в Києві, Одеській, Донецькій областях, де кількість хворих може виявиться більше, ніж ліжок, забезпечених киснем, інтенсивно працюють над створенням мобільних госпіталів.

Нагадаємо, уряд продовжив дію адаптивного карантину в Україні до кінця 2020 року.

В Україні станом на 25 жовтня лабораторно підтверджено 343 498 випадків COVID-19, з них за добу – 6 088.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі