До бюджетів на Львівщині за результатами позовної роботи юристів податкової надійшло майже 22 мільйони гривень

До бюджетів на Львівщині за результатами позовної роботи юристів податкової надійшло майже 22 мільйони гривень, Ірина

В Головному управлінні ДПС у Львівській області повідомили, що протягом січня-вересня 2020 року на розгляді у судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 2641 справа на суму майже 7 519 млн гривень.

В цілому, з усіх категорій справ, розглянутих у січні-вересні 2020 року, на користь ГУ ДПС у Львівській області вирішено 536 справи на суму понад 687 млн грн (62,8% та 57,3%), з них по 359 справах на суму майже 391 млн грн провадження закінчено. На користь платників податків станом на звітну дату вирішено 317 справ на суму понад 513 млн гривень, з них по 95 справах на суму майже 64 млн грн провадження закінчено.

Впродовж січня-вересня 2020 року у справах, що знаходились на розгляді у звітному періоді за участю ГУ ДПС у Львівській області, надійшло майже 22 млн гривень: у справах за позовами до територіальних органів ДПС у Львівської області – майже 6 млн грн (справи про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень); у справах за позовами податкових органів Львівської області до платників податків – майже 16 млн гривень (справи про стягнення податкової заборгованості та про банкрутство). Також, по рішеннях судів у справах, що були завершені у попередніх звітних роках, до бюджету надійшло ще понад 8 млн  гривень.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста статистика бюджет економіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі