На Стрийщині шукають патронатних вихователів

На Стрийщині шукають патронатних вихователів, Ірина

У 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.
На жаль, попри всю важливість та доцільність, на сьогодні ця послуга розвивається досить повільними темпами, зокрема, і через низьку поінформованість суспільства про її переваги.
З цією метою 2 листопада У Стрийській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Патронат над дитиною, як складова системи захисту дітей та підтримки в Україні» під керівництвом т.в.о. голови-керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Вільшинського, за участю представників служби у справах дітей райдержадміністрації, Стрийського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Стрийського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Львівській області, відділу освіти райдержадміністрації, КНП «Стрийська центральна районна лікарня», Стрийського районного відділу ДРАЦС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
Метою заходу було ознайомлення із новою для України формою тимчасового влаштування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, – з патронатними сім’ями.


Проведення круглого столу є одним із елементів інформаційної компанії, спрямованої на започаткування даної форми влаштування дітей у Стрийському районі. Працівники служби у справах дітей детально розповіли про патронат над дитиною, про те, для кого надається ця послуга, про зобов’язання та оплату послуг патронатного вихователя, пошук кандидатів у патронатні вихователі. Наголосили, що запровадження патронату над дитиною є необхідною і вкрай корисною справою, за яку держава пропонує гідну оплату. Це хороший варіант працевлаштування для людей, небайдужих до проблем дітей.
На завершення заходу присутні почули відповіді на питання, які виникли в ході розмови, отримали роздатковий матеріал та висловили побажання щодо плідної співпраці.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі