Стрийська єпархія відзначила своє 20-ліття

Стрийська єпархія відзначила своє 20-ліття

5 листопада 2020 року, в день пам’яті святого апостола Якова, брата Господнього, у Стрию молитовно відзначили 20-ліття від дня заснування Стрийської єпархії. Архиєрейську Божественну Літургію в наміренні вірних єпархії в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський з владикою Богданом (Манишиним).

Звертаючись до священників і вірних присутніх в храмі, владика Тарас висвітлив особливість постаті апостола Якова через призму його покликання і служіння, наголошуючи на тому, що “дух апостольства пов’язаний зі зустріччю з Христом воскреслим і покликанням апостола є іти за Ним”.

На завершення, в контексті святкування 20-літнього ювілею, єпископ підкреслив важливість єпархіальної спільноти в Церкві та її апостольський дух, який веде спільноту Церкви проти течії загальних тверджень, тенденцій, але звіщає Христа воскреслого і Його для нас спасіння.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста СтрийськаЄпархія 20-тиліття,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі