На Стрийщині долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності

На Стрийщині долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності, Ірина

ьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, усі, хто любить і шанує українську, стали частиною великого загальнодержавного дійства – написання Радіодиктанту національної єдності. Долучитися до заходу міг кожен охочий, незалежно від віку, статі чи професії. Це ювілейний XX Радіодиктант.

Вже традиційно його писали й на Стрийщині. Зокрема до радіодиктанту долучилися у своє професійне свято працівники районного відділу культури.

Тема цьогорічного диктанту - виклики книжкової ери. У тексті згадані сучасні письменники, як от Джоан Роулінг, та підприємець, винахідник Ілон Маск. У рядках також з’являється і космічний персонаж – Енелятко.

Завершується текст на позитивній ноті: адже головне – читати, і не так важливо, з яких носіїв. Книги – це знання й емоції, які, на відміну від щоденного потоку інформації, залишаються з нами надовго.

Вже традиційно надіслати готовий текст можна буде упродовж доби. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00 годині.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн роботу можна надіслати на скриньку [email protected]. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 

Також організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб кожен охочий зміг надіслати диктант за допомогою улюбленого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Надіслані диктанти перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів. 

Додамо, що цьогоріч диктант готували три фахівці. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читала диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста радіодиктант національнаєдність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі