Бюджет Стрийського району у січні-жовтні 2020 року

Бюджет Стрийського району у січні-жовтні 2020 року, Ірина

Як інформує фінансове управління Стрийської райдержадміністрації, за підсумками виконання бюджету Стрийського району у січні-жовтні поточного року ситуація із виконанням бюджету дещо покращилася, і як результат маємо наступні показники.

Дохідна частина району за 10-ть місяців 2020 року виконана в сумі 235,0 млн.гривень, що становить 80,2 відсотка до планових показників на 2020 рік та 99,0 відсотків до місячних призначень, або до аналогічного періоду 2019 року надходження зменшились на 2,8 відсотка, що в сумі становить 6,7 млн.грн. Разом з тим, у порівнянні із надходженнями за 9 місяців 2020 року, темпи росту доходів у жовтні поточного року збільшились на 1,5 відсотка, або на 2,6 млн.гривень.

Позитивом у виконанні бюджету Стрийського району є те, що темпи надходжень основного виду платежу – податку на доходи із фізичних осіб впродовж 2-х останніх місяців мають тенденцію до зростання та у вересні збільшилися на 0,9 відсотка, або на 0,5 млн.гривень, у жовтні - на 1,6 відсотка, або на 1,7 млн.гривень. Зросли темпи надходжень у жовтні місяці на 1,8 відсотка, або на 0,3 млн.грн і по платі за землю у порівнянні із вереснем поточного року. Також маємо позитивну динаміку і по єдиному податку, темпи росту у жовтні зросли на 3,3 відсотки, або на 0,6 млн.грн.


Проведеним аналізом виконання місцевих бюджетів встановлено факт перевиконання доходів до місячних призначень по 28-ми сільських бюджетах, невиконання допущено по 8-ми сільських бюджетах проти 10-ти бюджетів за 9 місяців поточного року. Ненайкраща ситуація із виконанням районного бюджету. До річних призначень районний бюджет недовиконано на 14,0 млн.грн і на 6,6 млн.грн до місячних бюджетних призначень.
Щодо проведених витрат із районного бюджету протягом жовтня 2020 року, то значну питому вагу займають видатки на оплату праці із нарахуваннями працівникам бюджетної сфери, а саме в сумі 20,3 млн. гривень, з яких за рахунок освітньої субвенції 10,6 млн.гривень. Разом з тим, проведено фінансування витрат на оплату комунальних послуг в сумі 580,0 тис.гривень, по оплаті за продукти харчування 678,9 тис.гривень, виділено на пільгові медикаменти для Стрийської центральної районної лікарні - 59,6 тис.гривень, проведено виплату матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району та учасникам АТО в сумі 348,0 тис.гривень. Крім цього, за рахунок коштів з обласного бюджету, проведено відшкодування за препарати інсуліну для хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 146,6 тис.гривень.
За рахунок залишку медичної субвенції виділено Стрийській центральній районній лікарні 359,9 тис.гривень на закупівлю комп’ютерної техніки та електрокардіографів.
Профінансовано і окремі об’єкти відділу освіти згідно Програми обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на загальну суму 91,7 тис.гривень.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста економіка бюджетСтрийщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі