Як розвивати туризм в умовах COVID

Як розвивати туризм в умовах COVID, Ірина

Науковці, готелярі, івентори, туроператори, мобільні оператори, представники рекламних агентств та IТ-компаній долучились до роботи стратегічної сесії «План дій 2021 – 2023: туризм в умовах COVID». Захід відбувся у Львові сьогодні, 12 листопада.

Фахівці напрацьовували рішення, як туристичній галузі розвиватися у час пандемії.

«Наше із вами завдання – адаптувати туристичні пропозиції області з урахуванням рекомендацій ВООЗ та МОЗ.  Ми повинні напрацювати нові туристичні маршрути  та сформулювати ефективний план розвитку галузі з урахуванням карантинних обмежень. Я дуже сподіваюсь, що результатом нашої зустрічі стане чіткий алгоритм дій, як нам рухатись далі», - звернувся до присутніх Тарас Грень, заступник голови Львівської облдержадміністрації. 

Учасники сесії працювали у фокус-групах, ментор кожної з яких презентував власні напрацювання й підсумки. Обговорили, зокрема, стратегічні цілі та можливості промоції регіону, аби привабити туристів.

«Наша зустріч передбачає залучення досвіду всіх учасників туристичного ринку з метою конструктивного «мозкового штурму» для появи нових ідей», - розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Зазначимо, сфера туризму на Львівщині завжди посідала одне з провідних місць і вважалася однією з найуспішніших сфер економіки. За 2019 рік до Зведеного бюджету України від туристичної галузі нашого регіону надійшло 860,9 млн грн податків та зборів.

Сьогодні туризм залишається у переліку тих галузей, які зазнали найбільших втрат в усьому світі від пандемії COVID-19 і перспективи відновлення є невизначеними. Відповідно до оприлюднених показників міжнародною організацією економічного співробітництва та розвитку, міжнародний туризм «просів» на 80 %.

Все ж попит на подорожі залишається актуальним. Зараз туристи надають перевагу не великим готелям, а зеленим садибам, замість групових турів обирають індивідуальні мандрівки із урахування безпекових заходів.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі