Завантаженість «коронавірусної» ліжкової мережі на Львівщині складає 56,3 %

Завантаженість «коронавірусної» ліжкової мережі на Львівщині складає 56,3 %, Ірина

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Львівській області залишається напруженою.

Про це зазначають медики й додають: на сьогодні завантаженість ліжкової мережі медичних закладів становить 56,3 %, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Серед лікарень в яких найбільше хворих: Лікарня швидкої медичної допомоги, тут 242 пацієнти. Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих  193, Львівська обласна інфекційна лікарня - 155, Центр легеневого здоров'я – 153», –  зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Завантаженість «коронавірусної» ліжкової мережі на Львівщині складає 56,3 %, фото-1

Серед районних лікарень – Новояворівська РЛ №1 імені Юрія Липи та Стрийська міська лікарня.

За попередню добу підтвердили коронавірус у 504 мешканців Львівщини, провели понад 1300 тестувань методом ПЛР, а також майже 2 тисячі методом ІФА.

Станом на ранок на стаціонарному лікуванні перебувало 1934 пацієнти, з них 143 у реанімаційних відділеннях, 40 хворих на апаратах ШВЛ.

«Тенденції залишаються незмінними. Ми маємо велику кількість хворих, які звертаються за допомогою та госпіталізуються. В більшості  це тяжкі хворі. Відтак, вкотре усіх закликаємо  бути обережними, дотримуватися соціальної дистанції, використовувати маски, неухильно дотримуватись гігієни рук»,  додав Орест Чемерис.  

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста статистика здоров'я завантаженістьлікарень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі