• Головна
  • Громадських активістів Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі на найкращий проєкт
09:26, 1 грудня 2020 р.

Громадських активістів Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі на найкращий проєкт

Громадських активістів Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі на найкращий проєкт

За ініціативою Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП) та проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» стартувала інформаційна кампанія «Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

В межах кампанії презентують проєкти організацій громадянського суспільства, «втілені у життя» разом з органами виконавчої влади.

Також проведуть конкурс «Громадянське суспільство та влада - кращі практики співпраці» - це історії про кращі спільні проєкти та співпрацю між громадянським суспільством та виконавчою владою.

До участі у конкурсі запрошують представників інститутів громадянського суспільства та органи виконавчої влади. Важлива умова - результатами проведення спільних проєктів стали позитивні зміни в суспільстві.

Кращі, спільні проєкти висвітлять у спеціальному буклеті, який розмістять на інформаційних ресурсах партнерів кампанії. Таким чином, учасники зможуть поділитися досвідом з іншими організаціями. 

Команда організаторів додатково формуватиме дописи, статті, колонки про успішні практики, що були подані, та публікуватиме їх на інформаційних ресурсах організаторів. А також найкращі історії будуть додатково висвітлені в ЗМІ.

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/2UUig0y до 14 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...