• Головна
  • ФОПи отримають державну допомогу на дітей
11:15, 2 грудня 2020 р.

ФОПи отримають державну допомогу на дітей

ФОПи отримають державну допомогу на дітей

З метою соціальної підтримки підприємців в умовах посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, урядом 25 листопада 2020 року прийнято Постанову №1171 “Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям”, якою відновлено виплату допомоги на дітей до 10-ти річного віку.

Відтак, особам, які у травні — серпні 2020 року отримували допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, виплату такої допомоги управління соціального захисту населення проведе у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів.
ФОПам, які звертаються за призначенням даної допомоги вперше, соціальна допомога буде призначатися за листопад та грудень 2020 р. У цьому випадку, заяву та необхідні документи треба подати до управління соціального захисту населення до 15 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #ФОПи #державнадопомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...