• Головна
  • Участь в 2021 році в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівської області
11:48, 8 грудня 2020 р.

Участь в 2021 році в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівської області

Участь в 2021 році в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівської області

Міський голова О.Канівець видав розпорядження про участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівської області з метою активізації громади для вирішення проблем соціально-економічного розвитку шляхом підвищення ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, міські ради територіальних громад.

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

  • «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).
  • «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
  • «Інші пріоритети»(об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
  • «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Відтепер зменшено кількість пріоритетів – виведено з переліку як окремі пріоритети «Спорт» і «Безпека», але охочі можуть подавати заявки за цими напрямками в межах пріоритету «Інші пріоритети».

Гранична вартість проєкту становить не більше 500 тис.грн.

Гранична субвенція з обласного бюджету для проєкту становить – 250 тис.грн.

Мінімальна вартість проєкту, який може брати участь в конкурсі, – не менше 100 тис.грн.

Усю необхідну інформацію про проведення конкурсу, в тому числі Програму проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020¬ – 2025 роки, можна отримати на офіційному сайті Львівської обласної ради та в відділі економічного розвитку та стратегічного планування Стрийського міськвиконкому за адресою: м.Стрий, вул.Шевченка,71, каб.№16, контактний тел.7-04-33.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...