Нововобрана Стрийська районна рада розпочала свою роботу

Нововобрана Стрийська районна рада розпочала свою роботу

Вчора, 10 грудня, відбулася перша сесія Стрийської районної ради, обраної на місцевих виборах 25 жовтня ц.р. На сесії був присутній т.в.о.голови-керівник апарату Стрийської райдержадміністрації Юрій Вільшинський.

Розпочала роботу Стрийська районна рада з благословення Високопреосвященного Макарія Малетича, митрополита Львівського ПЦУ, та Преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського УГКЦ. Депутати склали присягу та отримали посвідчення.

Як зазначила у своєму виступі голова Стрийської районної ТВК Наталія Михайлів, за підсумками голосування у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів до Стрийської районної ради обрано 42 депутати, з яких ЄС отримала 11 мандатів, ВО "Батьківщина" – 4, УГП – 4, Слуга народу – 4, ВО «Свобода» - 4, ГОЛОС – 3, НРУ -3, УДАР -3, За майбутнє – 3, Громадянська позиція -3.

Головою новообраної Стрийської районної ради більшістю голосів депутати вибрали Лучечка Михайла (ЄС), який до теперішнього часу займав посаду начальника відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Миколаївського РВК.

Стрий новиниСтрия сайтмістаСтрия Стрийщина новиниСтрийськогорайону2020 245.ua сайтТвогоміста
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі