• Головна
  • На Львівщині триває реалізація об’єктів «Великого будівництва»
13:45, 11 грудня 2020 р.

На Львівщині триває реалізація об’єктів «Великого будівництва»

На Львівщині триває реалізація об’єктів «Великого будівництва»

В області триває реалізація програми Президента України «Велике будівництво». Так, завдяки акумулюванню коштів державного, обласного та місцевих бюджетів в повних обсягах вже завершили роботи на 13 об’єктах соціальної інфраструктури.

Це 5 дитсадків, 5 шкіл та 3 спортивні об’єкти.

Серед них Дубаневицький заклад загальної освіти І-ІІ ступенів Львівського району. Це один з довгобудів, які вдалось завершити цього року. В межах програми «Велике будівництво» з державного бюджету виділили понад 30 мільйонів гривень. Зазначимо, що розпочали будівництво цього освітнього закладу ще у 2016 році.

Тепер у школі навчається майже 110 учнів. Загальна кошторисна вартість будівництва школи у селі Дубаневичі - 53 мільйони 734 тисячі гривень.

Також свої двері для учнів відкрила школа у селі Верхнє Синьовидне Стрийського району. Відновлювати заклад також розпочали у 2016 році. Упродовж всього часу реконструкції школу вивели з аварійного стану, побудували 2-поверховий новий корпус школи, теплогенераторну, господарську будівлю для зберігання шкільного автобусу, утеплили фасад діючого та нового корпусів, улаштували покрівлі старого та нового корпусів, підвели внутрішні та зовнішні інженерні мережі. Окрім того, завершили фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи, закупили  обладнання, встановили огорожу та пожежні резервуари. Провели роботи із  благоустрою території та монтаж кухонного обладнання.

З державного бюджету від початку року на школу скерували понад 17 млн грн. На  сьогодні  у школі навчається 353 учнів та 13 дошкільнят.

Окрім цього, серед відкритих навчальних закладів загальної середньої освіти: школи у с. Викоти Самбірського району, м. Трускавець Дрогобицького району та с. Бортятин Яворівського району.

Серед відкритих дошкільних закладів: садки у с. Борщовичі, с. Зимна Вода, смт. Великий Любінь Львівського району, у с. Чуква Самбірського району, с. Рудники Стрийського району.

До прикладу, заклад дошкільної освіти в с. Борщовичі розпочали будувати у 2017 році. Цьогоріч цей об’єкт був включений у Програму великого будівництва. Відтепер у садку зможуть навчатись кілька десятків малюків. У дошкільному закладі передбачено створення 4 груп на 75 дітей від 2 до 6 років. У закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.

Загальна вартість будівництва складає понад 30 млн грн, з яких з державного бюджету залучено більше 24 млн грн, решта - кошти місцевого бюджету.

Ще на трьох об’єктах роботи тривають.

Загалом, завдяки реалізації освітніх об’єктів створили 958 додаткових  місць для навчання, з них 453 учнівських та 505 місць для дошкільнят, покращили умови здобуття освіти для 1125 дітей, а також створили додаткових 142 робочих місця для педагогічного та технічного персоналу.

В частині об’єктів дорожньої інфраструктури в межах Програми відремонтують понад 500 км доріг загального користування місцевого значення та загального користування державного значення. На це з державного, обласного та місцевих бюджетів передбачено рекордне фінансування у сумі понад 5,2 млрд грн. На сьогодні оперативне виконання від запланованих робіт становить приблизно 90 %.

Зокрема, відремонтували такі стратегічно важливі шляхи як Куликів-Великосілки, Ясенів-Золочів, Турка-Східниця, Славське-Хащованя, Мостиська-Самбір-Борислав, Східниця-Пісочна, Східниця – Верхнє Синьовидне, Львів-Пустомити-Меденичі.

Також тривають роботи 8 приймальних відділень опорних лікарень. На це з державного бюджету скерували 72 млн грн, з яких підрядні організації вже освоїли 20,9 млн грн.

«Програма «Велике будівництво» дозволила цьогоріч за фінансової підтримки з державного бюджету відремонтувати, реконструювати та збудувати велику кількість важливих соціально-інфраструктурних об’єктів. Значна частина з них – довгобуди, які роками з тих чи інших причин не могли запустити. Сьогодні ж мешканці вже їздять відремонтованими дорогами, діти здобувають освіту в належних умовах»,-  зазначив перший заступник Андрій Годик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...