• Головна
  • У Стрийській РДА засідала комісія щодо надання субсидій та пільг
11:24, 15 грудня 2020 р.

У Стрийській РДА засідала комісія щодо надання субсидій та пільг

У Стрийській РДА засідала комісія щодо надання субсидій та пільг

10 грудня т.в.о. голови – керівник апарату районної державної адміністрації Юрій Вільшинський провів чергове засідання комісії з розгляду заяв та скарг громадян з питань надання населенню субсидій та пільг.

Комісією розглянуто 147 заяв від громадян району щодо призначення субсидії з оплати житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України ”Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» та 6 заяв від громадян району щодо надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання відповідно до постанови КМУ “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільгу”.
На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, керуючись вимогами чинного законодавства, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання пільг та субсидії з оплати житлово-комунальних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...