• Головна
  • Уряд погодив реорганізацію 320 райдержадміністрацій
14:17, 17 грудня 2020 р.

Уряд погодив реорганізацію 320 райдержадміністрацій

Уряд погодив реорганізацію 320 райдержадміністрацій

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження "Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій", згідно з яким реорганізують 320 районних державних адміністрацій шляхом приєднання до 100 районних державних адміністрацій. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду.

"Проектом акту пропонується реорганізувати 320 районних державних адміністрацій шляхом приєднання до 100 районних державних адміністрацій, що розташовані в адміністративних центрах районів, утворених постановою №807 (Постанова Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" від 17 липня 2020 року №807-ІХ - ред.), а також утворити 13 районних державних адміністрацій, які розташовуватимуться в адміністративних центрах районів, утворених Постановою №807, де раніше була відсутня районна державна адміністрація, шляхом злиття 40 районних державних адміністрацій", - йдеться у пояснювальній записці до проекту розпорядження.

Зазначається, що Міністерству фінансів будуть надходити пропозиції щодо видатків, необхідних для забезпечення виконання даного розпорядження.

Також облдержадміністрації мають сприяти у забезпеченні цих заходів та повинні допомогти у реєстрації нових райдержадміністрацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...