• Головна
  • Стрийське швейне підприємство працює за міжнародними стандартами та виробляє власний бренд
12:51, 18 грудня 2020 р.
1

Стрийське швейне підприємство працює за міжнародними стандартами та виробляє власний бренд

Стрийське швейне підприємство працює за міжнародними стандартами та виробляє власний бренд

Швейна фабрика «Стрітекс» розташована у Стрию. Заснована у 1944 році як державне підприємство з виробництва робочого одягу та шкільної форми. Сьогодні ж це потужна фабрика із залученням іноземних інвестицій, яка працює за міжнародними стандартами та виробляє робочий одяг власного бренду.

«Сьогодні ми відвідали швейне підприємство, ознайомились із виробництвом, обговорили проблемні питання та виклики. Важливо, що попри пандемію, підприємство продовжує свою роботу, зберігає робочі місця, а також планує наростити виробничі потужності та створити 150 нових робочих місць», - розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів.

Тут працює 247 працівників. Середня заробітна плата – 11800 грн. Керівництво підприємства докладає максимум зусиль для комфорту своїх працівників, а також виготовлення якісної продукції.

«Ми маємо багаторічний досвід у пошитті якісного робочого одягу. Можемо швидко реагувати на бажання клієнтів, забезпечивши робочим одягом високої якості. Сьогодні наша швейна фабрика шиє зимовий і літній спецодяг з бавовняної, змішаної і поліамідної тканини, куртки, напівкомбінезони, комбінезони, штани, жилети тощо»,- зазначили на підприємстві.

На сьогодні фабрика налагодила співпрацю з багатьма іноземними компаніями. Приміром, зі словацькою фірмою «Енексім», французькою «Ессам», датськими «Маскот».

У 2011 році ПрАТ Стрийська швейна фабрика «Стрітекс» отримала міжнародний сертифікат якості. Він підтвердив відповідність упровадженої на підприємстві інтегрованої системи управління якістю міжнародним стандартам ISO 9001:2008.

У 2013 році підприємство розпочало виробництво власного бренду Stritex та місцеві продажі. Сьогодні ж фабрика виготовляє одяг для таких марок як Kansas і Fristads (Данія).

«Стрийське швейне підприємство є одним з найбільших у галузі легкої промисловості області та має високий рівень автоматизації виробництва. Продукція має попит. 95 % йде на експорт», - додав Орест Гринів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Михайло
21 грудня 2020 р., 17:40
Які 11000 тисяч,6 тисяч!!! Рабська праця. Керівництво ніяке з людьми не рахується. То що ще за реклама?!
Оголошення
live comments feed...