• Головна
  • На Стрийському вагоно-ремонтному заводі цьогоріч відремонтували 599 вантажних вагонів
09:43, 23 грудня 2020 р.

На Стрийському вагоно-ремонтному заводі цьогоріч відремонтували 599 вантажних вагонів

На Стрийському вагоно-ремонтному заводі цьогоріч відремонтували 599 вантажних вагонів

Стрийський вагоно-ремонтний завод  філія Укрзалізниці, яка працює на Львівщині. Підприємство ремонтує та модернізує вантажні вагони загального парку УЗ та підприємств підпорядкованих їй.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Завод із робочим візитом відвідав заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів. Він ознайомився із матеріально-технічною базою підприємства, оглянув головні виробничі корпуси та цехи, де проходять всі етапи поточного ремонту діючих та виготовлення нових вагонів.

Керівник підприємства Віталій Леськів розповів про виробничі потужності підприємства та його можливості, забезпеченість кадрами, поділився перспективами на найближчий період.

Окрім цього, присутні обговорили й проблемні питання, з яким сьогодні стикнулось підприємство. Серед основних  забезпечення кваліфікованими працівниками, зокрема зварювальниками, слюсарями, токарями, фрезерувальниками, різальниками та іншими, яких нині гостро бракує на ринку праці.

«Переконаний, що це підприємство з такою матеріально-технічною базою повинне працювати на повну потужність і мати підтримку керівництва «Укрзалізниці» та профільного Міністерства», – зазначив Орест Гринів.

Стрийський ВРЗ спеціалізується на будівництві вагонів моделі 12-9745, капітальному та деповському ремонті вантажних чотиривісних вагонів різних модифікацій, ремонту двовісних візків, ремонту колісних пар. Тут працює три основні виробничі цехи, серед яких: вагоноремонтний, колісно-візковий, ковальсько-механічний, а також 3 допоміжні: цех ремонту обладнання, інструментів і виробництва нової техніки, енергосиловий, транспортний.

Сьогодні на заводі працює 845 працівників, середня зарплата складає 8766 грн.

Цьогоріч на заводі відремонтували 599 вантажних вагонів. У планах на наступний рік – будівництво 300 вагонів та ремонт 2619 вантажних вагонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...