• Головна
  • Відбулося засідання ІІІ сесії 8 демократичного скликання Стрийської міської ради
17:01, 23 грудня 2020 р.

Відбулося засідання ІІІ сесії 8 демократичного скликання Стрийської міської ради

 Відбулося засідання ІІІ сесії 8 демократичного скликання Стрийської міської ради

22 грудня відбулося засідання ІІІ сесії VІІІ демократичного скликання Стрийської міської ради Стрийського району, яку відкрив та провів міський голова Стрия Олег Канівець.

Про створення тимчасової контрольної комісії Стрийської міської ради з контролю за дотриманням законодавства в частині встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Стрий інформував секретар Стрийської міської ради М. Берник.

З інформаціями про бюджет Стрийської міської територіальної громади на 2021 рік, про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік та про затвердження Порядку відрахування частини прибутку господарськими організаціями, які належать до комунальної власності виступила заступник начальника фінансового управління О. Філяс.

Начальник відділу економіки Г. Баран доповіла про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м. Стрия на 2020 рік та про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

З інформаціями про затвердження змін до «Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2020 роки», про затвердження змін до «Програми «Водопровідно-каналізаційне господарство», про затвердження змін до «Програми «Утримання та розвиток доріг та дорожньої інфраструктури м. Стрия на 2020 рік”, про затвердження змін до «Програми благоустрою м. Стрия на 2018-2020 роки» виступив заступник міського голови М. Журавчак.

Про внесення змін до Комплексної програми «Підтримка учасників АТО (ООС) та членів їх сімей - жителів м. Стрий» на 2020 рік, про затвердження змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия» Стрийської міської ради Львівської області на 2020 рік, про затвердження змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2020 рік, про затвердження змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська міська дитяча лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2020 рік, про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийський пологовий будинок» про реорганізацію Стрийського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, про затвердження структури Стрийського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), про створення відділу охорони здоров'я Стрийської міської ради та затвердження його положення — такі питання винесла на обговорення сесії заступник міського голови X. Грех.

Перший заступник міського голови М. Дмитришин виступив з інформаціями про надання дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу у власність, про продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення, про надання згоди про прийняття до комунальної власності територіальних громад по вул. Шевченка, 113, вул. Шевченка, 111; про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж для надання у власність громадянам в межах м. Стрия та внесення змін у рішення сесії, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у власність громадянам м. Стрия, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання в постійне користування; про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення; проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання в оренду, постійне користування; технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для надання в оренду; технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки технічної документації щодо поділу (об'єднання) земельних ділянок, продовження, надання, та припинення права користування земельними ділянками.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...