• Головна
  • Санаторій "Моршинкурорт" отримав від держави майже мільйон гривень підтримки
12:00, 28 грудня 2020 р.

Санаторій "Моршинкурорт" отримав від держави майже мільйон гривень підтримки

Санаторій "Моршинкурорт" отримав від держави майже мільйон гривень підтримки

Санаторії Львівщини «Моршинкурорт» та «Шкло» перемогли у конкурсі від Українського культурного фонду та отримали майже по мільйону гривень фінансової підтримки.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

«Відразу два санаторії Львівщини отримали державну підтримку  перемогли у конкурсі відУкраїнського культурного фонду!

Переможцями у номінації «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» стали«Моршинкурорт» та «Шкло». Відтак їм на рахунки надійшло майже по мільйону гривень», – написав Юрій Холод.

Він додав, що відповідну номінацію конкурсу УКФ реалізував спільно зДержавне агентство розвитку туризму України. А наше Управління туризму та курортів Львівської ОДАдомоглося, аби санаторно-курортні заклади також могли брати участь у програмі.

«Для цього ми з Наталією Табакою, а також з Віталіною Мартиновською – тоді начальниця управління туризму Мінкульту, пропонували розширити КВЕДи для учасників програми.

Молодці також адміністрації «Моршинкурорту» і «Шкла», які підготували заявки і подалися на конкурс. Гроші, отримані від УКФ, вони зможуть використати на виплату заробітної плати, соціальні внески, а також покриття заборгованості за комунальні послуги, послуги зв’язку та програмного забезпечення», – розповів заступник голови ЛОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #"Моршинкурорт" #державнапідтримка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...