12:35, 28 грудня 2020 р.

З січня дорожчає ціна на газ

З січня дорожчає ціна на газ
У Новий рік – з новими цінами на газ. Станом на 26 грудня свої пропозиції на січень 2021 року оприлюднили 8 газопостачальних компаній.

Решта постачальників (а їх більше 50) поки не опублікували ціну, але мали б зробити це вже найближчим часом, інформує Газ Правда.

Нагадаємо, газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість палива за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Станом на ранок 26 грудня найнижчу ціну на січень заявила компанія «Megawatt» – 7,05 грн за кубометр. Це на 1,1 грн більше в порівнянні з груднем.

Далі йде Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Її ціна – 7,22 грн за кубометр. Це на 89 коп більше, аніж у грудні.

Одразу на 1,56 грн на кубометрі підняла ціни компанія «Енера» (Енера Суми, Енера Чернігів, Енера Схід і Енера Вінниця). Її пропозиція на січень – 8,82 грн за кубометр.

На цілу гривню свою ціну підняла «Торгова електрична компанія». Газ у неї в січні коштуватиме 9,8 грн за кубометр.

Але найвищу ціну (станом на 26 грудня) поки що запропонувала компанія «Львівенергозбут»: 10,8 грн за кубометр.

Зазначимо, що ціни вказані з ПДВ, але без урахування вартості розподілу. Адже за доставку газу споживачі сплачують облгазам напряму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #газ #тарифи

Коментарі

Оголошення
live comments feed...