• Головна
  • «Львівстандартметрологія» надає послуги із сертифікації дитячих іграшок
14:49, 28 грудня 2020 р.

«Львівстандартметрологія» надає послуги із сертифікації дитячих іграшок

«Львівстандартметрологія» надає послуги із сертифікації дитячих іграшок

Для того, щоб бути впевненим у якості продукції та пересвідчитися, що вона є безпечною для споживачів, виробникам варто провести відповідну перевірку. Таким чином виробники дитячих іграшок матимуть можливість гарантувати безпеку майбутнім покупцям, а й отримати відповідну документацію, яка буде підтверджувати якість вашої продукції.

Орган з оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія» отримав уповноваження Національного агентства з акредитації України (НААУ) на виконання робіт з сертифікації та оцінки відповідності іграшок вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого Постановою КМУ від 28 лютого 2018 р. №151 (розширення атестату акредитації № 1O210 від 07.12.2020 р.) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17065, йдеться на сайті відомства.

Для отримання сертифікатів відповідності, сертифікатів експертизи типу на відповідність вимогам ТР (технічного регламенту), а також за додатковою інформацією просимо звертатись: м. Львів, вул. Князя Романа, 38, тел. 261-61-83, 261-40-44.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста

Коментарі

Оголошення
live comments feed...