• Головна
  • Рекомендації щодо протиепідемічного та дезінфекційного режиму при використанні транспортних засобів
13:00, 4 січня 2021 р.

Рекомендації щодо протиепідемічного та дезінфекційного режиму при використанні транспортних засобів

Рекомендації щодо протиепідемічного та дезінфекційного режиму при використанні транспортних засобів

Рішенням обласної комісії з питань ТЕБ і НС (протокол № 44 від 29.12.2020) рекомендовано:

1. Дотримання маскового режиму:

- під час рейсу водій, кондуктор та пасажири для захисту органів дихання повинні застосовувати респіратори або маски;

- заміна масок проводиться кожні 2-4 години, респіраторів згідно рекомендацій виробника;

2. Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

3. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

4. Дотримання режиму провітрювання між рейсами.

5. Здійснення заходів з дезінфекції громадського транспорту (в АТП, депо транспорту, на автовокзалах не рідше 2-х разів на добу. Рекомендується швидка дезінфекція поручнів, сидінь між рейсами).

6. Проведення інструктажів для працівників, які залучені до проведення дезінфекції щодо правил приготування робочих дезрозчинів та техніки проведення дезінфекції, застосування засобів індивідуального захисту, техніки безпеки при роботі з дезінфікуючими засобами або залучити суб’єктів господарської діяльності, які виконують дезінфекційні заходи.

7. Пасажирам перебувати у транспорті виключно в масках, мінімізувати контакти з поручнями, ручками сидінь, не допускати порушення соціальної дистанції при вході та виході з транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста
live comments feed...