• Головна
  • У Стрию відбувся благодійний обід для потребуючих
12:18, 11 січня 2021 р.

У Стрию відбувся благодійний обід для потребуючих

У Стрию відбувся благодійний обід для потребуючих

6 січня для обездолених стриян, які опинилися у складних життєвих обставинах у благодійній їдальні, що діє при Катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці роздавали пакунки зі стравами. Їх для сорока людей приготували стрийські підприємці Тетяна та Роман Латики. Працівниця благодійної їдальні Євгенія Гриник дякує всім хто долучається до такої доброї справи, адже переконана, що в час Різдва обездолені особливо потребують уваги та турботи ближнього.

Благодійні обіди у їдальні для потребуючих готують вже близько трьох років. Скористатися такою послугою можуть, всі хто опинився за межею бідності, але лише після співбесіди з отцем Мироном Гринишиним та зробленою флюрографією. Кожен хто завітав до благодійної їдальні в цей день отримав пісний борщ, вареники, пампухи, голубці, рибу та овочевий салат.

Варто зазначити, що благодійні їдальні діють у Стрию при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці і парафії Всіх Святих Українського народу, де кожен потребуючий щодня може пообідати та отримати духовну підтримку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #благодійнийобід,
live comments feed...